Jestem Katie i mam 17 lat. Mam 2 najlepsze przyjaciółki Caroline i Kornelia (ona jest z Polski). Ja i Caroline mieszkamy w Kanadzie od urodzenia. Kornelia od podstawówki. Przyjaźniłyśmy się z jednym dość biednym chłopakiem, którego wychowywała tylko jego mama. Ma na imię Justin <<<to było do przewidzenia:P>>> Nadal chodzi z nami do tego samego liceum, do tej samej klasy. Ale jest teraz super gwiazdą. Ponieważ był moim przyjacielem, jestem jego fanką, moje przyjaciółki też. Jets teraz chamski i nie zwraca na nas uwagi, ale to nic. Pewnego dnia sprawy obracają się o 180 stopni.
Hello. To jest mój drugi blog, pierwszy to ten: http://bieberovaaa.blogspot.com/ . Zaczęłam drugi... W sumie to nie wiem po co. Może dlatego, że mam dużo pomysłów na nowe posty, które nie pasują do tamtego bloga? Sama nie wiem...:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz